Voor de vroege of late fietstochten
Vaak is het in de vroege ochtend of de late namiddag te warm voor een fietsjack en weer te koud voor een enkel fietsshirt. Wat dan om de hoek komt kijken is een mouwloze windvest, zoals de AGU Essential Hivis.
Optimale zichtbaarheid
De AGU Essential Hivis Body windbreker is voorzien van 360 graden reflectie waardoor je bij schemering en in het donker zichtbaar bent. Niet voor niets zijn de Hivis-jacks (High-visibility) razend populaire modellen van AGU.
Winddicht, waterafstotend en ademend
Met dit AGU-windvest beschik je over een winddichte en waterafstotende vest. Door het ontbreken van de mouwen is dit vest van zichzelf al ademend. Bovendien profiteer je ook van het lichtgewicht materiaal, want hierdoor is het windvest eenvoudig uit je achterzak te halen en heb je het net zo snel weer opgeborgen in je achterzak.